Projektowanie i tworzenie grafiki wektorowej

Oferujemy różnego rodzaju projektowanie i tworzenie grafiki wektorowej:

 • tworzenie grafiki wektorowej na strony internetowe
 • tworzenie ilustracji
 • rysunki wektorowe
 • zamiana grafiki rastrowej na wektorową
 • wektoryzacja grafiki rastrowej
 • tworzenie grafiki wektorowej na potrzeby druku
 • odtworzenie grafiki w krzywych
 • trasowanie grafiki
 • tworzenie kształtów i obiektów wektorowych
 • naprawa uszkodzonych plików wektorowych
 • konwersje między formatami AI, CDR, SWG, PDF, EPS, DWG, DXF

Tworzenie grafiki wektorowej – nasza oferta

Zajmujemy się przygotowaniem różnego rodzaju ilustracji. Tworzymy rysunki dla celów naukowych i technicznych takich jak wykresy, schematy, plany itp.

Za pomocą ilustracji reklamowych i brandingowych stworzymy oryginalny i zapadający w pamięć wizerunek firmy bądź produktu. Obrazy wektorowe będą się bardziej odznaczać na tle innych reklam. Będą budzić większe zainteresowanie. Bardzo pomocny stanie się tutaj brand hero, który odgrywa dużą rolę w komunikacji marketingowej.

tworzenie grafiki wektorowej

Oferujemy wiele sposobów na tworzenie grafiki wektorowej chociażby narysowanie schematu i jego zeskanowanie i późniejsza wektoryzacja. To w głównej mierze zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Możemy również po wgraniu obrazu grafiki rastrowej odwzorować go ręcznie co przełoży się na jakość.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Tak na prawdę ogranicza nas wyłącznie pomysł i ilość szczegółów.

Ceny tworzenia grafiki wektorowej są uzależnione od ilości danych, jakie musimy na nie przenieść.

Dlatego każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

tworzenie grafiki wektorowej
obrazy wektorowe

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl