Projektowanie i skład książek

Oferujemy projektowanie, formatowanie oraz skład książek do druku lub publikacji internetowych. Zaprojektujemy również grafikę do książki tworząc okładkę, illustracje oraz przygotujemy zdjęcia.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na poprawną typografię książki, interesujący układ graficzny oraz odpowiedni dobór zdjęć lub innych elementów graficznych.

Dzięki znajomości trendów typograficznych, materiałów drukarskich oraz najnowszych rozwiązań poligraficznych tworzymy oryginalne, estetyczne i nowoczesne projekty książek.

skład typograficzny

Wykonujemy profesjonalne obróbki tekstowo-graficzne wszelkiego rodzaju dokumentów drukowanych i innych materiałów wizualnych. Mamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zaawansowanych projektów typograficznych, wydawniczych, redakcji technicznych oraz składu i łamania tekstu.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie przez czytelników, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej książki.

projektowanie książek

Na każdym etapie procesu składu DTP pozostajemy w kontakcie, abyśmy mogli poznać istotne opinie, sugestie i uwagi, a w konsekwencji w pełni spełnić oczekiwania klienta.

Oferujemy skład DTP nie tylko do treści polskojęzycznych, ale również tekstów sporządzonych w języku obcym. Znaki specjalne nie stanowią dla nas żadnych ograniczeń.

Projektowanie okładki książki

Projektujemy okładki książek, które są atrakcyjne wizualnie i wzbudzają zainteresowanie. Są często pierwszym bodźcem, dzięki któremu czytelnik zwraca na nią uwagę.

Zaprojektujemy również okładkę, która będzie jednoznacznie odzwierciedlała charakter i klimat reprezentowanej treści.

projektowanie książek

Projektowanie ilustracji do książek

Projektujemy ilustracje do książek, które są niezbędnym uzupełnieniem treści. Jedną ilustracją możemy przedstawić wątek, który jest trudny lub skomplikowany, aby wyjaśnić go tylko za pomocą słów.

Zaprojektujemy również grafiki, które zobrazują fragment treści lub rozdziału.

Wykonujemy ilustracje artystyczne, techniczne, edukacyjne oraz informacyjne niezbędne dla potrzeby reklamy książki.

skład książki
projektowanie okładki

Publikacja elektroniczna książek

Oprócz książek przeznaczonych docelowo do różnego rodzaju druku, przygotowujemy ponadto dokumenty w formie elektronicznej. Są to najczęściej książki w formacie PDF lub w innych formatach wykorzystywanych do obsługi e-booków takich jak MOBI, EPUB itp.

Zoptymalizujemy również treści do umieszczenia i szybkiego wczytywania bezpośrednio na stronie internetowej, witrynie lub blogu.

publikacja treści

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl