Projektowanie grafiki reklamowej

Oferujemy opracowywanie i projektowanie grafiki reklamowej. Przygotowujemy oryginalne koncepcje i wykonamy nowoczesne projekty.

Mamy pełną świadomość siły reklamy. Naszą specjalnością jest projektowanie grafiki reklamowej, która wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

Tworzymy kreacje graficzne, które przyciągają uwagę, angażują i zachęcają do skorzystania z oferty.

Przygotowujemy koncepcje, opracowujemy projekty, a następnie dostarczamy wyjątkowe grafiki reklamowe z myślą o różnych kanałach oraz narzędziach promocji.

Pomimo różnorodności sposobów dotarcia do klientów, a co za tym idzie wielu kanałów komunikacji stosowanych przez przedsiębiorstwo, dbamy o to, aby wszystkie kreacje były spójne i jednoznacznie identyfikowały się z marką.

Tworzymy kreacje na potrzeby kampanii internetowych: banerowych i display’owych (np. PPC), mailingów, stron www, e‑sklepów oraz wielu innych. Z powodzeniem realizujemy także przedsięwzięcia z zakresu trade marketingu, opracowując m.in. plakaty, ulotki, banery, broszury, a nawet billboardy. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania odpowiednich grafik, które będą wykorzystane w różnych mediach.

Projektowanie grafiki reklamowej

Jak działamy?

Pierwszym krokiem, jaki wykonujemy jeszcze przed rozpoczęciem faktycznych prac, jest dokładna weryfikacja firmy, jej celów, grup docelowych, jak i otoczenia (rynkowego i konkurencyjnego).

Dzięki nim określamy sposób prezentacji firmy i jej oferty, a także obmyślamy pierwsze koncepcje kreatywne.

Projektowanie grafiki reklamowej

W kolejnym etapie bierzemy się za kompleksową realizację grafik, które powstają na podstawie wcześniej określonej koncepcji.

Wynikiem tych prac są profesjonalne, spójne, a przede wszystkim skuteczne realizacje – doskonale dopasowane do przyszłych działań marketingowych.

Na końcu dostarczamy wszystkie wypracowane materiały w odpowiednich formatach, a także z przyjemnością pomagamy w ich odpowiednim zastosowaniu oraz samej promocji.

grafika reklamowa

Nasza oferta

reklama

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl