Projektowanie graficzne

Oferujemy różnego rodzaju projektowanie graficzne dla grafiki reklamowej, użytkowej i przemysłowej oraz fotografii i typografii.

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Profesjonalne projektowanie graficzne

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel ponieważ wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania graficznego, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

projektowanie graficzne

Identyfikacja wizualna

Naszą specjalnością jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym.

projektowanie reklamy

Reklama

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z reklamą, projektowaniem, spójnym wizerunkiem Firm i produktów. Nasza oferta obejmuje usługi związane z szeroko pojętą reklamą wewnętrzną, reklamą zewnętrzną w technologiach realizacyjnych.

Usługi reklamowe oferowane przez nasz zespół będą w sposób jednoznaczny kojarzone z profesjonalną formą ekspozycji elementów najbardziej istotnych dla Państwa Firmy czy oferowanego produktu. Zapraszając do współpracy gwarantujemy użycie nowoczesnych technik reklamowych połączonych z nietuzinkowym i innowacyjnym podejściem do tematu reklamy i usług z nią związanych.

grafika internetowa

Grafika Internetowa

Oferujemy projektowanie grafiki dla stron internetowych oraz portali społecznościowych. Opracujemy również projekt całej strony internetowej lub portalu oraz ich wizualizację.

Grafika internetowa jest jedną z najważniejszych form komunikacji z klientem, pozwalająca na przekazanie użytkownikowi w odpowiedniej formie najważniejszych informacji dotyczących firmy oraz jej oferty.

grafika artystyczna

Grafika Artystyczna

Oferujemy projektowanie, rysowanie i malowanie komputerowe techniką wektorową i rastrową pozwalającą na stworzenie artystycznej grafiki lub wzoru.

Grafika artystyczna wyróżnia nas skupieniem się w rękach artysty całego procesu twórczego od projektu przez nadzorowanie wykonania fizycznego produktu, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki.

grafika przemysłowa

Grafika Przemysłowa

Oferujemy projektowanie graficzne oraz rysowanie komputerowe techniką wektorową 2D oraz 3D pozwalającą na stworzenie i opracowanie projektu oraz wizualizacji wzoru lub wyglądu różnego rodzaju produktów.

Opracujemy również różne wzory do tego samego rodzaju produktu oraz ich wizualizację.

Nasze wzornictwo przemysłowe wyróżnia się skupieniem w rękach projektanta całego procesu twórczego od projektu lub rysunku przez wykonanie fizycznego produktu.

typografia

Typografia

Oferujemy projektowanie graficzne koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmiemy się doborem pisma oraz jego użyciem i składem, a także ustalaniem optymalnych norm pisarskich.

Stworzymy skład treści ułatwiający czytanie i odbiór. Definicja ta we właściwy sposób określa przeznaczenie i cel typografii, nie ograniczając jej przestrzeni jedynie do nośnika papierowego. Obecnie typografia jest ważnym narzędziem w komunikacji wizualnej zwłaszcza cyfrowej.

projektowanie graficzne

Fotografia

Łączymy grafikę komputerową z fotografią – fotografia komputerowa.

W naszej ofercie prezentujemy pełen zakres usług graficzno-fotograficznych od makrofotografii po zdjęcia dużych obiektów przemysłowych. Przygotowujemy zdjęcia do publikacji w różnych mediach typu packshot, kreatywne fotografie reklamowe, portretowe, reporterskie oraz zdjęcia wnętrz i architektury.

Optymalizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby budowania wizerunku marki, firmy lub osoby. Tworzymy i przygotowujemy zdjęcia przeznaczone do sklepów i stron internetowych oraz fotografie do druku. Zajmujemy się retuszem i postprodukcją. Łącząc wiedzę, doświadczenie i pasję wydobywamy z fotografii to co najlepsze.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl