Projektowanie gadżetów reklamowych

Oferujemy projektowanie gadżetów reklamowych oraz ich znakowania lub dobór gotowych produktów różnego rodzaju i na każdą okazję.

Pomożemy znaleźć lub zaprojektujemy odpowiedni gadżet dla firmy lub osoby oraz przygotujemy do niego spersonalizowaną dedykację.

Nasza oferta kierowana jest również do osób, które nie mają czasu i pomysłu, aby przeszukiwać dziesiątki stron z tego typu produktami.

Prosimy o określenie ilości i budżetu, a my wyszukamy i zaproponujemy pasujący do firmy lub kontrahenta produkt. Oczywiście można również samodzielnie zaproponować model, a my zaprojektujemy tylko odpowiednią treść lub dedykację do znakowania.

Oferujemy projektowanie gadżetów reklamowych lub ich znakowania zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

projektowanie gadżetów reklamowych

Małe prezenty w postaci gadżetów ze znakowaniem odpowiedniej treści lub logo są również dobrym nośnikiem reklamy. Dobrze dobrane przez nas przedmioty pozwalają budować lepsze, bardziej osobiste relacje firmy z klientami.

Najczęściej wybierane gadżety reklamowe

Przedstawiamy tutaj najbardziej popularne gadżety reklamowe z możliwością osobistej dedykacji lub treści reklamowych:

  • długopisy reklamowe ze znakowaniem treści – są bezkonkurencyjne wśród gadżetów reklamowych, gdyż stanowią bardzo użyteczny upominek. Są chętnie przyjmowane i zachowywane ze względu na swoją przydatność oraz poręczny i łatwy transport. Odbiorca będzie przypominał sobie o marce zawsze, gdy będzie coś zapisywał.
  • kubki reklamowe z nadrukiem lub grawerem – oryginalne kubki reklamowe są miłym prezentem. Zawsze kojarzą się pozytywnie z ciepłą herbatą lub kawą oraz stanowią kanał treści promocyjnych.
  • pendrive’y reklamowe – jest to jeden z droższych i bardziej ekskluzywnych gadżetów, który jest bardzo praktyczny i często używany, więc jest dobrym nośnikiem również kryptoreklamy.
gadżety reklamowe

O projektowaniu gadżetów reklamowych

Rynek gadżetów reklamowych jest bardzo duży, dlatego trudno jest dobrać odpowiedni i praktyczny produkt. Pomożemy wybrać ten właściwy dla danej branży, który wzbudzi ciekawość i pozwoli zostać na dłużej.

Projektujemy spersonalizowane nadruki i grawer na różnego rodzaju gadżety reklamowe. W naszej ofercie projektowej proponujemy gadżety reklamowe ekonomiczne oraz także specjalne, unikatowe i ekskluzywne.

projektowanie gadżetów reklamowych

Zaprojektujemy gadżety reklamowe, które będą niosły ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo na ten styl życia zwracają współcześni konsumenci. Projektowanie przedmiotów reklamowych nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim projektowaniem jakości i emocji, które towarzyszą firmie lub marce.

reklama
gadżet
projektowanie gadżetów reklamowych
identyfikacja wizualna
grawerowanie

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl