Projektowanie fotoalbumów

Oferujemy tworzenie i projektowanie fotoalbumów oraz fotoksiążek na każdą okazję. Stworzymy również wyjątkowy projekt storybooków, albumów eko oraz storyprintów itp.

Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć dla fotografii użytkowej, reklamowej, przemysłowej oraz ogólnej publikacji w Internecie. Nasze usługi kierujemy do firm i instytucji oraz osób prywatnych.

Wykonamy również optymalizacja zdjęć i grafik do publikacji na stronie internetowej, sklepie internetowym oraz portalach społecznościowych.

Zabawna wakacyjna opowieść, czy może elegancka pamiątka rodzinna lub impreza firmowa? Zaprojektujemy odpowiednią oprawę graficzną, dopasowaną do rodzaju uroczystości. Dzięki temu do zrobienia wyjątkowego fotoalbumu pozostanie tylko wstawienie zdjęć. Można też w naszych kompozycjach dodawać opisy, a także łączyć elementy różnych motywów.

Przygotujemy również zdjęcia do druku fotoalbumu pod względem jakości, retuszu defektów, kadrowania itp.

projektowanie fotoalbumu

Każdy fotoalbum lub fotoksiążka jest indywidualnie przez nas projektowany. Okładka może być z jednym lub kilkoma okienkami w których umieszczone są zdjęcia. Fotoalbumy wykonujemy w różnych formatach. Oprawą może być ekoskóra, okleina tekstylna lub folia laminowana indywidualnie projektowana pod danego klienta.

projektowanie fotoalbumów
oprawa zdjęć
projektowanie fotoksiążek
fotoksiązki
gadżety fotograficzne
fotoalbumy
gadżety z fotografią

Fotoksiążki

Jest to naświetlona na profesjonalnym papierze fotograficznym historia ważnej uroczystości. Pojedyncze zdjęcia wypełniają całe karty lub są ułożone po kilka na stronie.

Fotoksiążka pokazuje cały przebieg uroczystości, w sposób uporządkowany operując zestawieniami skrajnie różnych perspektyw. W tradycyjnym ręcznie wyklejanym albumie każde zdjęcie tworzy odrębną całość, a w fotoksiążce kadry są tak zestawione by współgrały ze sobą i razem tworzyły pełną opowieść.

W zależności od preferencji fotoksiążka może być głównym albumem. Zawierać cały reportaż danego wydarzenia lub tylko dodatkowym do tradycyjnego ręcznie wyklejanego albumu z uroczystości.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl