Projektowanie folderów reklamowych

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie folderów oraz katalogów reklamowych zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi.

Stanowią one sprawdzone narzędzie marketingowe, które dociera do grona potencjalnych klientów. Wykonane zgodnie z identyfikacją wizualną firmy oraz aktualnymi trendami stanowią doskonały nośnik reklamy podczas targów, spotkań biznesowych czy sympozjów. Projektujemy broszury reklamowe, kilkustronicowe foldery informacyjne jak i wielostronicowe foldery reklamowe.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem folderów firmowych, od koncepcji merytorycznej, poprzez projekt, aż po przygotowanie zdjęć oraz całego projektu do druku.

Tworzymy i przygotowujemy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikon, infografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie przez czytelników, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej katalogu.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży.

Proces projektowania folderów reklamowych

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt folderu reklamowego staje się bliższy konsumentowi, a jego oferta pozostaje pamięci.

Oferujemy projektowanie folderów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o pomysł lub sugestie klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów według najnowszych standardów graficznych.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczek zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami piktogramów.

nowoczesny folder
foldery informacyjne

Rozmiary i uszlachetnienia druku

Projekt katalogu wykonamy w różnych formatach:

 • katalogi i foldery w wersji elektronicznej
 • folder A3 składany do A4     
 • tryptyk formatu 3xA4     
 • folder wielostronicowy formatu A4 szyty
 • folder wielostronicowy kwadratowy 21x21cm klejony     
 • foldery szyte w formatach: A4,A5, A6, DL, 210x210mm
 • foldery klejone w formatach A4 i A5
 • katalogi książkowe
 • broszury

z możliwością uszlachetnienia druku:

 • folia matowa – dodaje elegancji     
 • folia błyszcząca – ożywia kolory i zwiększa trwałość    
 • lakier UV wybiórczy – pokrycie niektórych elementów projektu lakierem podkreśla ich walory na tle eleganckiej matowej powierzchni    
 • tłoczenie – uwypuklenie wybranych elementów projektu
 • wycinanie laserem wybranych elementów np. logo
projektowanie folderów reklamowych
projektowanie folderów

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl