Projektowanie folderów reklamowych

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie folderów i katalogów reklamowych. Zapraszamy do współpracy!

Stanowią sprawdzone narzędzie marketingowe, które dotrze do grona potencjalnych klientów. Wykonane zgodnie z identyfikacją wizualną firmy oraz współczesnymi trendami stanowią doskonały nośnik reklamy podczas targów, spotkań biznesowych czy sympozjów. Projektujemy broszury reklamowe, kilkustronicowe foldery reklamowe jak i wielostronicowe foldery reklamowe.

Gwarantujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem folderów firmowych, od koncepcji merytorycznej, poprzez projekt, aż po przygotowanie do druku druku. Na potrzeby produkcji możemy wykonać niezbędne sesje fotograficzne, ilustracje graficzne oraz wizualizacje 3D.

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – folder reklamowy staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie folderów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

nowoczesny folder
foldery informacyjne

Wykonane zgodnie z identyfikacją wizualną firmy oraz współczesnymi trendami stanowią doskonały nośnik reklamy oraz informacji o ofercie.

Rozmiary i uszlachetnienia druku

Projekt katalogu wykonamy w różnych formatach:

 • folder A3 składany do A4     
 • tryptyk formatu 3xA4     
 • folder wielostronicowy formatu A4 szyty
 • folder wielostronicowy kwadratowy 21x21cm klejony     
 • foldery szyte w formatach: A4,A5, A6, DL, 210x210mm
 • foldery klejone w formatach A4 i A5
 • katalogi książkowe
 • broszury
 • katalogi i foldery w wersji elektronicznej

z możliwością uszlachetnienia druku:

 • folia matowa –  dodaje elegancji     
 • folia błyszcząca – ożywia kolory i zwiększa trwałość    
 • lakier UV wybiórczy – pokrycie niektórych elementów projektu lakierem podkreśla ich walory na tle eleganckiej matowej powierzchni    
 • tłoczenie – uwypuklenie wybranych elementów projektu (na życzenie Klienta)    
 • wycinanie laserem wybranych elementów np logo (na życzenie Klienta)
projektowanie folderów reklamowych
projektowanie folderów

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl