Projektowanie etykiet

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie etykiet, według najnowszych trendów graficznych lub identyfikacji wizualnej marki.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta opracujemy i zaprojektujemy najlepsze warianty projektów.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikoninfografik, oraz różnego rodzaju elementów graficznych i zdjęć.

Odświeżymy wygląd aktualnej etykiety, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o najnowsze standardy graficzne.

projektowanie etykiet
projektowanie opakowań
projektowanie etykiet

Proces projektowania etykiet

Oferujemy projektowanie etykiet zgodnych z identyfikacją wizualną marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu etykiet oraz badania użytkowników, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Projektowane przez nas etykiety są nieodłączną częścią produktu, które spełniają nie tylko funkcję ochronną i informacyjną, ale również dekoracyjną.

Projektujemy etykiety, które niosą ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie etykiet nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim wizualizacją jakości i emocji, które towarzyszą danemu produktowi.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Każdy projekt jest dedykowany zgodnie z wytycznymi klienta, dzięki temu zamówione projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia etykiety zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami etykiet.

etykiety
etykiety win
etykiety piw
pudełka

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl