Projektowanie certyfikatów

Oferujemy projektowanie certyfikatów, dyplomów, podziękowań, wyróżnień oraz nagród różnego typu i przeznaczenia.

Projektujemy według najnowszych standardów graficznych oraz typograficznych, dostosowując się do charakteru certyfikowanej działalności.

Wraz z projektem proponujemy również materiały z jakich może być wykonany certyfikat oraz szacunkowy koszt produkcji.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej firmy.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu dokumentów certyfikujących, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania graficzne.

projektowanie certyfikatów

Oferujemy właściwy dobór elementów certyfikatu oraz dopracowanie ich tak, aby można było w pełni korzystać ze wszystkich jego funkcji edycyjnych. Zapiszemy go do wybranego formatu PDF, DOCX, AI, SVG tak, aby można było później bez żadnych ograniczeń dowolnie edytować jego treść.

Współpracujemy również na stałe realizując program regularnych aktualizacji treści certyfikatu.

Odświeżymy również wygląd aktualnego certyfikatu, wprowadzając nowoczesny wygląd oraz nowe funkcje.

Wykonamy również projektowanie certyfikatu według wytycznych i materiałów otrzymanych od klienta.

Stworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby certyfikatu w postaci odpowiedniego tła, ikon, infografik, projektu stempla, pieczęci hologramu oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

certyfikat
projektowanie certyfikatów

Proces projektowania certyfikatu

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Treści na certyfikatach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas ograniczeń.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

certyfikaty
projektowanie certyfikatów
projektowanie dyplomów

Odwzorowywanie certyfikatów

Zajmujemy się również elektronicznym odtworzeniem do formy wektorowej różnego rodzaju certyfikatów dostępnych w wersji papierowej lub skanu. Będzie można je wykorzystać do ponownego druku, grawerowania lub publikacji internetowych. Zapiszemy go do wybranego formatu PDF lub DOC.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl