Projektowanie cenników

Oferujemy projektowanie cenników zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi lub identyfikacją wizualną firmy.

Wykonamy projekt spisu towarów wraz z ich cenami oraz spisu usług wraz z ich opłatami.

Projektujemy cenniki, które są nie tylko sposobem przekazu informacji, ale także środkiem wyrazu artystycznego i reklamy.

Treść może być ułożona według wytycznych klienta lub według obowiązujących standardów i schematów graficznych. Cenniki mogą być z dodatkowo wygenerowanym przez nas kodem QR.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz przygotowania różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Projektujemy cenniki o nietypowych rozmiarach i kształtach oraz wykonywane z różnych materiałów.

Nasze cenniki mają wiele postaci. Może to być klasyczna informacja tekstowa lub bardziej nowoczesny przekaz za pomocą grafiki.

Oferujemy projektowanie cenników składających się z jednej strony lub bardziej złożone zawierające wiele kart ze szczegółowymi opisami.

Wykonamy nowy projekt lub odświeżymy aktualny wzór, wprowadzając nowoczesny wygląd.

Zrealizujemy również sam skład i formatowanie gotowej treści przesłanej przez klienta. Przygotujemy go do publikacji oraz druku i zapiszemy w dowolnym wybranym formacie PDF, JPG, PNG czy DOCX.

projektowanie cenników
nowoczesne ulotki

Proces projektowania cennika

Zaprojektujemy cennik wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według identyfikacji wizualnej firmy. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści lub według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniego druku.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie przez czytających, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru oferty.

Treści w cenniku możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne obcojęzyczne znaki oraz czcionki nie stanowią dla nas ograniczeń.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej oraz stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

projektowanie ulotek
projektowanie cennika
projektowanie cenników
projektowanie cenników
projektowanie nowoczesnych ulotek
ulotka składana
nowoczesny projekt ulotki

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl