Projektowanie brandingu

Oferujemy profesjonalne kreowanie wizerunku marki lub firmy poprzez projektowanie brandingu lub modyfikację i unowocześnienie istniejącej identyfikacji wizualnej.

Oferujemy planowy i systematyczny proces tworzenia oraz utrzymywania pozytywnego wizerunku, poprzez umiejętne zarządzanie procesami graficznymi, komunikacją i symboliką firmy.

Stworzymy wizerunek rozpoznawalnej marki, która wyróżni się wśród konkurencji. Wykreowany prze nas obraz firmy będzie oczach odbiorców uporządkowany, jasny i przejrzysty, co sprawi, że wzbudzi zaufanie i świadomość, że produkt lub oferta jest taki sam czyli przemyślany i najwyższej jakości.

projektowanie brandingu

Zaprojektujemy branding, który będzie niósł ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Tworzenie brandingu nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim projektowaniem jakości i emocji. Towarzyszą one danemu produktowi lub usłudze oferowanej przez firmę.

Realizując proces kreowania marki, zadbamy o to, aby w pełni dopasowywał się do branży oraz oczekiwań i potrzeb klientów.

Stworzymy wizerunek firmy w oparciu o spójny system identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Oferujemy również analizę działalności firmy lub osoby pod względem potencjału i potrzeb postrzegania, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku marki, firmy, osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

projektowanie brandingu

Proces projektowania brandingu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Poznajemy firmę, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy i kolorystyki oraz przedstawiamy projekty wstępne.

Tworzymy szczegółowy plan oraz harmonogram prac i wdrożeń. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Cały proces realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Rezultatem wspólnej pracy są gotowe pliki przygotowane według obowiązujących standardów i trendów graficznych przeznaczone do bezpośredniego druku lub publikacji w rożnych mediach.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu brandingu, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Projektujemy stawiając na prosty komunikat i symbole ułatwiające identyfikację firmy lub osoby. Zadaniem naszego projektu jest szybki przekaz informacji lub oferty. Tworzymy jasne komunikaty, gdzie estetyka i minimalizm są bardzo ważne.

wizytówki

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl