Projektowanie Brandingu

Zajmiemy się profesjonalnym kreowaniem marki firmy lub osoby – projektowanie brandingu firmy. Opracujemy nazwę, slogan, logo, a także zadbamy o stworzenie identyfikacji wizualnej.

Oferujemy planowy i systematyczny proces tworzenia oraz utrzymywania pozytywnego wizerunku organizacji jako całości, poprzez umiejętne zarządzanie zachowaniami, komunikacją i symboliką firmy.

projektowanie brandingu

Gdy realizujemy proces kreowania marki, dbamy o to, aby w pełni dopasowywał się do branży oraz oczekiwań i potrzeb potencjalnych Klientów. Najczęściej cały proces opiera się na zrealizowaniu zaplanowanej kompleksowej strategii. Pomimo iż proces kreowania wizerunku marki może potrwać długo – zajmiemy się wszystkim!

projektowanie brandingu

Proces tworzenia i projektowanie brandingu

Analizujemy projekt i tworzymy plan pracy. Rozmawiając z klientem, zbieramy potrzebną dla nas informację. Tworząc plan naszej pracy, stosujemy najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

Tworząc koncepcje, dobieramy kolory, czcionkę, rysujemy pierwsze prototypy. Mając koncepcję, przenosimy wszelkie rysunki w wersję wektorową (komputerową). Rezultatem tych prac są gotowe pliki przygotowane do publikacji w rożnych mediach.

Podejmujemy wszystkie potrzebne działania projektowe dla najlepszej identyfikacji marki na rynku. To obraz firmy w oczach odbiorców. Jeśli jest on uporządkowany, jasny i przejrzysty, na pewno wzbudzi zaufanie i świadomość, że produkt lub oferta jest taki sam czyli przemyślany i najwyższej jakości.

My wiemy jak zbudować markę w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Każdy nasz projekt jest sprawdzony, dlatego nasz zespół przeprowadza audyt poprzez analizę branży oraz konkurencji.

wizytówki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie nie kupują “tylko produktów lub usług”. Większość produktów niesie ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie brandingu nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim projektowaniem jakości i emocji. Mają one towarzyszyć danemu produktowi i usłudze.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl