Projektowanie banerów internetowych

Oferujemy nowoczesne projektowanie banerów internetowych zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi i typograficznymi.

Zaprojektujemy również cały system materiałów reklamowych wyświetlanych w Internecie. Dbamy o to, aby wszystkie materiały pasowały do siebie i stanowiły spójną całość zgodną z identyfikacją wizualną firmy.

projektowanie banerów internetowych

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu nasz projekt banerów internetowych staje się dopasowany do potrzeb konsumentów.

Oferujemy również projektowanie banerów internetowych zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Przygotujemy również treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Doradzimy również jakie informacje należy zamieszczać, aby baner nie zawierał dużo treści co ogranicza i zniechęca do jej czytania.

Oferujemy przede wszystkim projektowanie banerów zgodnych z najnowszymi standardami graficznymi i typograficznymi. Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

Projektujemy banery o różnych rozmiarach. Obojętnie jaki typ wybierzemy, w pełni profesjonalna reklama banerowa jest ważna, ponieważ musi zostać zauważona i przeczytana w krótkim czasie przez różne grupy użytkowników.

Zawsze dołączamy wezwanie do działania, które wyróżnia się kolorem i kształtem, dzięki temu nikt nie ma wątpliwości jakie są następne kroki.

Zaprojektujemy również cały system materiałów reklamowych zarówno mało jak i wielkoformatowych. Zadbamy o to, aby wszystkie materiały pasowały do siebie i stanowiły spójną całość. Zarówno reklama online, materiały drukowane oraz oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy. 

Proces projektowania banerów internetowych

Projektując stawiamy na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu marki. Podstawowym zadaniem naszych banerów jest szybka identyfikacja oraz informacja. Estetyka i minimalizm stanowią podstawę naszego projektowania.

W większości sytuacji projektowych minimalizm jest bardziej skuteczny, niż przesycenie projektu różnymi grafikami lub treściami. Dotyczy to zwłaszcza banerów reklamowych, w których przestrzeń i czas oglądania są ograniczone do minimum.

Dzięki zalecanej palecie barw umożliwimy łatwiejsze i szybsze zrozumienie reklam. Użyjemy kolorów pobranych z identyfikacji wizualnej firmy, strony internetowej lub innych materiałów marketingowych. Pozwoli to stworzyć poprawny i spójny wizerunek dla marki lub firmy.

projektowanie banerów

Projektujemy tak, aby internauci zrozumieli, co promujemy już po samym spojrzeniu na reklamę. Przedstawiamy ofertę w jak najmniejszej ilości słów i grafik. Zbyt dużo tekstu sprawi, że reklama stanie się przytłaczająca, a czytanie zajmie więcej czasu niż chcą na nią poświęcić użytkownicy.

banery internetowe

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl