Projektowanie banerów i tablic reklamowych

Oferujemy projektowanie banerów i tablic reklamowych zgodnych z krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym miasta.

Analizujemy otoczenie krajobrazowe i konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu nasz projekt baneru lub tablicy reklamowej staje się bliższy konsumentowi i zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy również projektowanie baneru lub tablicy informacyjnej w oparciu o identyfikacją wizualną firmy lub marki. Przygotujemy również treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Dostosujemy projekt baneru do miejsca w którym ma być umieszczony i wkomponujemy graficzne w otoczenie. Bierzemy pod uwagę rozmiar, typ oraz kompozycję graficzną, aby został zauważony i przeczytany. Pomimo tych różnych parametrów w pełni profesjonalna tablica reklamowa jest ważna, ponieważ ten typ oznakowania pełni także funkcję informacyjną.

Oferujemy przede wszystkim projektowanie banerów zgodnych z najnowszymi standardami graficznymi i typograficznymi. Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

Doradzimy również jakie informacje zamieścić, aby tablica nie zawierała za dużo treści co ograniczy i zniechęci do jej czytania.

projektowanie banerów

Zaprojektujemy również cały system materiałów reklamowych zarówno mało jak i wielkoformatowych. Zadbamy o to, aby wszystkie materiały pasowały do siebie i stanowiły spójną całość. Zarówno reklama online, materiały drukowane oraz oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy. 

projektowanie tablic reklamowych

Proces projektowania banerów i tablic reklamowych

Projektując stawiamy na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu marki. Podstawowym zadaniem naszych banerów jest szybka identyfikacja oraz informacja.

Kolejnym ważnym elementem, który bierzemy pod uwagę to czytelność szyldu dostosowany do odległości czytających. Na etapie projektu zadbamy o to, aby format reklamy umożliwiał odczytanie komunikatu z dalszej odległości. Należy jednak pamiętać, że wraz ze wzrostem rozmiarów znaków na reklamie rośnie również stopień jej agresywności.

projektowanie banerów
projektowanie tablic reklamowych

Szyldy zgodne z krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym miasta

Coraz więcej miast wydaje zalecenia odnośnie szyldów i banerów zgodnych z ich krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym miasta. Odzwierciedla to proces ogólnej koncepcji, projektowania i produkcji szyldu. Wiedza ta uzupełniona zostaje o aspekty związane z typografią, kolorystyką i ekspozycją.

Opracowane przez miasta poradniki w formie zasad są uniwersalne i ponadczasowe. Prócz konkretnych rozwiązań, zaproponowanych dla różnych typów śródmiejskich budynków, można w nich znaleźć praktyczne zalecenia i podpowiedzi, od czego zacząć i jak sprawnie przeprowadzić projektowanie baneru, uwzględniając przepisy lokalnego prawa.

Oferujemy również projektowanie tego typu banerów i szyldów reklamowych oraz informacyjnych zgodnych z krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym danego miasta.

szyldy modernistyczne
szyldy reklamowe

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl