Retusz zdjęć

Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć dla fotografii użytkowej, reklamowej, przemysłowej oraz ogólnej publikacji w Internecie.

Wykonujemy również optymalizacja zdjęć i grafik do publikacji na stronie internetowej, sklepie internetowym oraz portalach społecznościowych.

Poprawiamy wszystkie rodzaje zdjęć takich jak fotografie osób, portrety, zdjęcia krajobrazowe, fotografie z imprez i uroczystości, zdjęcia biznesowe i firmowe, fotografie przedmiotów, obiektów, zdjęcia budynków, pomieszczeń i inne.

Oferujemy również różnego typu koloryzowanie zdjęć czarno-białych.

Wykonamy retusz zdjęć poprzez poprawę parametrów ogólnych takich jak korekta kolorów, poprawa kontrastu, balansu jasności, korekta ostrości, wygładzanie zagnieceń, usuwanie skaz, redukcja przebarwień skóry, usuwanie blizn, usuwanie efektu czerwonych oczu, wymazywanie niechcianych elementów i osób, usuwanie obiektów itp.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którymi muszą sprostać zdjęcia. Po wykonaniu wszystkich prac przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniego druku lub grawerowania laserowego.

Zdjęcia zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w wybranych formatach takich jak JPG, BMP, TIFF, PNG.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

retusz zdjęć

Zajmujemy się także przygotowaniem zdjęć do sklepu internetowego, aukcji i ogłoszeń. Zajmujemy się nakładaniem półprzeźroczystych informacji zabezpieczających w postaci znaków wodnych. Kadrujemy zdjęcia lub wycinamy obiekty i umieszczamy je na białym tle.

Oferujemy również optymalizację zdjęć i grafik do publikacji na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych. Dobierzemy format pliku, stopień kompresji, dobór odpowiedniego rozmiaru, rozdzielczości oraz wykonamy odpowiedni retusz poprawiający jakość fotografii.

fotografia reklamowa

Renowacja zdjęć

Oferujemy renowację starych i zniszczonych zdjęć. Usuwamy z nich pęknięcia, przełamania, rysy, przebarwienia i inne niechciane defekty. Poprawiamy ostrość, kontrast oraz poziomy jasności. Wykonamy również koloryzację zdjęć czarno-białych.

fotografia artystyczna

Proces realizacji retuszu

Cały proces retuszu realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad zleceniem.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami fotografii.

retusz zdjęcia

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl