Retusz zdjęć

Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć dla fotografii użytkowej, reklamowej, przemysłowej oraz ogólnej publikacji w Internecie. Nasze usługi kierujemy do firm i instytucji oraz osób prywatnych.

Wykonamy również optymalizacja zdjęć i grafik do publikacji na stronie internetowej, sklepie internetowym oraz portalach społecznościowych.

Poprawiamy wszystkie rodzaje zdjęć: fotografie osób, portrety, zdjęcia sytuacyjne, fotografie z imprez i uroczystości, zdjęcia biznesowe, fotografie przedmiotów, obiektów, zdjęcia budynków, pomieszczeń i inne.

retusz zdjęć

Oferujemy również przetworzenie zdjęć na czarno-białe lub zdjęcia w kolorystyce sepii, kolorowanie zdjęć czarno-białych. Także zastosowanie efektów specjalnych, szparowanie – wycinanie tła i nakładanie półprzeźroczystych „znaków wodnych”.

Poprawimy (retusz zdjęć) znacząco jakość każdego zdjęcia poprzez poprawę parametrów ogólnych takich jak korekta kolorów, poprawa kontrastu, balansu jasności, korekta ostrości, wygładzanie zagnieceń, usuwanie skaz, redukcja przebarwień skóry, usuwanie blizn, poprawa „czerwonych oczu”, wymazywanie niechcianych elementów i osób, niezauważalne zastępowanie niepotrzebnych obiektów na zdjęciu, itp…

Zajmujemy się także przygotowaniem zdjęć do aukcji i ogłoszeń. Wycinanie zdjęć i wklejanie na białe tło (czyli tzw. szparowanie), kadrowanie, zmiana rozdzielczości (np. przycinanie do 2560×2560 pikseli), przygotowanie miniatur przedmiotów, nałożenie napisów, znaków wodnych itp.

fotografia reklamowa

Renowacja zdjęć

Odrębną usługą jest renowacja starych zdjęć. Usuwamy z nich pęknięcia, przełamania, rysy, przebarwienia i inne niechciane defekty. Poprawiamy kontrast, poziomy jasności. Takie modyfikacje zdjęć sprzed lat powodują, że każda stara fotografia jest wyraźniejsza i ładniejsza.

Zakres prac

 • optymalizacja zdjęć
 • zmianę barwną fotografii,
 • kadrowanie,
 • poprawę szczegółów,
 • efekty specjalne
 • usuwanie defektów – plam, rys, zadarć
 • wycinanie tła, zamiana tła,
 • retusz wyszczuplający,
 • koloryzowanie zdjęć
 • renowacja zdjęć
 • fotomontaże
fotografia artystyczna

Oferujemy również optymalizację zdjęć i grafik do publikacji na stronach internetowych, sklepach oraz portalach społecznościowych. Dobierzemy format pliku, stopień kompresji, dobór odpowiedniego rozmiaru/rozdzielczości itp.

retusz zdjęcia

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl