Optymalizacja grafiki na stronę internetową

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi optymalizacji grafiki i zdjęć na stronę internetową, portale społecznościowe oraz sklepy internetowe.

Przygotujemy grafikę, według głównych czynników, które decydują o jakości zdjęcia w Internecie takie jak rozmiar, waga, format oraz rozdzielczość.

Wybierzemy właściwy format w zależności od typu grafiki oraz dobierzemy odpowiedni stopień kompresji. Parametry te są standardem ogólnym i stosuje się je tak samo na wszystkich stronach internetowych.

Wykonamy również skalowanie grafik, dobierając odpowiednią rozdzielczość do układu graficznego strony.

Zmniejszymy objętość plików, w tym obrazów i zdjęć, a także graficznych elementów strony internetowej. Wybierzemy i zoptymalizujemy tylko niezbędne grafiki, aby prezentowały treść w szybki i przejrzysty sposób.

Przeprowadzimy także odpowiednie kadrowanie zdjęć. Dobrze przycięte grafiki w sposób jednoznaczny zobrazują treść, przedmiot lub osobę.

optymalizacja grafiki na stronę internetową

Zoptymalizujemy zdjęcia w sklepie internetowym lub galerii, co pozwoli znacznie przyspieszyć ich wyświetlanie. Dodatkowo poprawimy ich jakość, co pozytywnie wpłynie na ich wygląd.

Ujednolicimy również wymiar zdjęć, co zmieni ich wyświetlanie oraz komfort przeglądania.

Dodamy znaki wodne z logo lub wybranym tekstem do wszystkich publikowanych zdjęć i obrazów.

Optymalizacja grafik jest zawsze indywidulnym parametrem dostosowanym przez nas do układu strony internetowej.

Oferujemy również analizę działalności firmy lub osoby pod względem potencjału i potrzeb postrzegania, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku marki, firmy, osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

Proces optymalizacji grafiki i zdjęć

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim optymalizacji zdjęć zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie przez oglądających, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej strony internetowej.

optymalizacja grafiki na stronę internetową
optymalizacja grafiki na stronę internetową
publikacja zdjęć

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl