Opinie

Zapraszamy do przeczytania opinii naszych klientów, którzy opisali swoje doświadczenia. Można dowiedzieć się z nich, dlaczego warto skorzystać z naszych usług graficznych. 

Cenimy i wsłuchujemy się w opinie naszych Klientów. Dlaczego? Bo taka opinia pomaga innym w podjęciu decyzji, a nam wskazuje kierunki doskonalenia systemu obsługi Klientów i jakości oferowanych usług.

Dziękujemy za miłe słowa i dzielenie się z nami Waszymi uwagami.
Zachęcamy do wyrażania opinii na temat naszych usług oraz grafików komputerowych. Poniżej zamieszczamy wybrane z nich i za wszystkie bardzo dziękujemy.

opinie o grafikach

Bardzo dobra, szybka i terminowa współpraca. Grafik znakomicie rozumie, co klient chce osiągnąć i czego oczekuje, co odzwierciedla wykonana przez Niego praca. Wykonany materiał (w moim przypadku logo, teczki, wizytówki i baner) jest bardzo spójny, wszystko tworzy jedną całość. Dodatkowo indywidualne podejście, wyrozumiałość, otwartość, bardzo dobre sugestie i podpowiedzi co do projektu. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a Panu Mariuszowi bardzo dziękuję, bo czuję, że to, co otrzymałam jest „moje”, a jest to dla mnie bardzo ważne.

Barbara Matusek – Właścicielka firmy

Wysoka jakość, zadowolenie klienta, niskie ceny. Te 3 określenia najbardziej cechują tą Pracownie graficzną.

Studio Dzwięku

Najbardziej jestem pod wrażeniem doradztwa technicznego pod względem doboru materiałów – pozwoliło mi to zaoszczędzić dużo pieniędzy, nie tracąc na jakości. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności graficznych i znajomości technicznej.

Rafał Bila – Właściciel Firmy

Firma naprawdę godna polecenia. Usługi wykonywane są szybko i solidnie. Bardzo dobry kontakt. Miło się współpracuje. Polecam!

Paweł Kalisz – Specjalista ds.Wizerunku i Promocji

Idealnie trafione w moje oczekiwania. Cierpliwie wprowadzane wszystkie zmiany, nawet na poziomie drukarni. Kreatywna, staranna i sumienna. Bardzo polecam Pacownie Graficzną.

Dominik Orzechowski – Prezes Zarządu

Podjęłam współpracę z grafikiem z tego portalu, ponieważ lubię, jak ktoś ma pomysł na siebie i to co robi, posiada wyrazistą markę osobistą, spójną z osobowością. Lubię profesjonalizm połączony z empatią i wyjściem do klienta z otwartymi ramionami, sercem i umysłem. W tak sprzyjającej atmosferze można zdziałać rzeczy niezwykłe, autentyczne, skrojone na miarę naszych potrzeb i aspiracji. Pan Mateusz ma niezwykły dar ilustrowania naszych myśli, zamieniania długich linijek słów w jeden obraz. Serdecznie polecam współpracę, jeśli potrzebujecie konstruktywnej rozmowy i efektu, który przewyższy Wasze oczekiwania.

Kinga Klimek – Psycholog i Job-crafting Coach

Rekomenduję usługi na portalu grafikkomputerowy.pl – pełen profesjonalizm i fantastyczna obsługa klienta! Wszystko wykonywane terminowo i zgodnie z ustaleniami, ogromna cierpliwość i zrozumienie potrzeb. Polecam!!!

Paweł Zdany

Polecam grafików z portalu grafikkomputerowy.pl zakres prac wykonanych świadczy o tym iż współpraca jest na najwyższym poziomie i bardzo owocna. W moim przypadku skutkowała stworzeniem 3 stron informacyjnych od zera tzn. Stworzenie grafiki, dobór odpowiedniej strategi kolorystycznej, która objawia się większą ilością wejść na stronę, a co za tym idzie większa ilością zapytań i zamówień. Stworzeniem 2 sklepów od zera czyli projekt graficzny z wprowadzeniem towaru i opisów i tu tez sukces odzew był prawie natychmiastowy, a objawiło się to zwiększą ilością zamówień. Stworzeniem projektu kalendarza ściennego, stworzenie kilku log. Miałem do czynienia z wieloma firmami, ale dopiero ta współpraca pokazała i uświadomiła na czym polega partnerstwo w biznesie. Z czystym sumieniem i pewnością mogę Polecić jako partnera w współpracy projektowania, tworzenia i wielu innych zakresach.

Firma Nitex

Profesjonalna obsługa od etapu wysłuchania o co klientowi chodzi w projekcie do szybkiego, solidnego wykonania i udostępnienia gotowego produktu. Bardzo polecam!

Roman Kalinowski

Współpracuję i polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych. Zawsze niezawodnie, na czas, niepowtarzalnie i z indywidualnym podejściem.

Ika Grabon, www.coffee-coach.pl

Pełny profesjonalizm! – projekty realizowane sprawnie, z wielkim wyczuciem i dbałością o klienta. Dodatkowy atut to miła, bezpretensjonalna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

Patrycja Milewska

Podczas współpracy z Kancelarią Zarządu Pani Kinga wykazywała się dużym profesjonalizmem. Powierzone jej zadania wykonywała zawsze terminowo, szybko wprowadzając zgłaszane poprawki, a także dostosowując się do zmieniającej się sytuacji. Projekty graficzne przygotowane przez Panią Kingę cechuje elegancja i dobre wyważenie proporcji. Z dużą łatwością potrafiła wpasować się w estetykę wcześniejszych projektów, co zapewnia spójność i odpowiednią ciągłość w kampaniach informacyjnych i promocyjnych. Dlatego też polecam współpracę z tym Studiem Graficznym.

Jacek Pilch, Zastępca Dyrektora Kancelarii Zarządu, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Współpraca idealna i do tego pod presją czasu. Poprzednia osoba całkowicie położyła projekty, do tego przestała się odzywać i nie można było uzyskać żadnych plików źródłowych, a Pan Mariusz zbudował wszystko w 2 dni na nowo, 2 tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu i uratował dobre imię tego wydarzenia. Dziękujemy!

Silesia

Dziękujemy za stworzenie estetycznych projektów, a także za ogromną cierpliwość i pomoc z każdym problemem (a było ich wiele).

Concerti

Profesjonalna firma, rzetelne wykonanie projektu, miła atmosfera w czasie konsultacji. Przede wszystkim jest doskonały kontakt z człowiekiem. Można ustalić dokładnie szczegóły zlecenia, bez zbędnych nieporozumień. Efekt końcowy – doskonały. Firma z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Bud-Maxx

Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia, szybka realizacja, bardzo dobry kontakt, kompetencja i szybka reakcja w razie jakichkolwiek poprawek. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Wypożyczalnia motorówek

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl