Oferta graficzna

Posiadamy szeroką ofertę graficzną usług z zakresu grafiki komputerowej, typografi oraz fotografii dla realizacji projektów przemysłowych, reklamowych oraz użytkowych.

Współpracujemy z działem marketingu czy nowo powstałym startupem lub innowacją. Zajmiemy się kompletnym wizerunkiem poprzez projektowanie, wizualizację oraz typografię dla grafiki użytkowej, reklamowej, przemysłowej i artystycznej.

Logo
Znaki
Księga znaku
Rebranding
Wizytówki
Ulotki
Plakaty
Szyldy, Banery, Billboardy
Foldery, Katalogi
Gadżety reklamowe
Opakowania
Odzież
Strony internetowe WordPress
Administracja stronami
Banery
Ikony
Typografia komputerowa
Skład tekstu
Czcionki
Konwersja międzyformatowa
Fotografia produktowa
Fotografia artystyczna
Retusz, Renowacja
Optymalizacja i publikacja zdjęć
Interfejsy użytkownika
Prezentacje multimedialne
Wektoryzacja
Rysunki, grafiki wektorowe

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt graficzny staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy stałą i kompletną obsługę graficzną zgodną z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

O naszej pracy

Naszą specjalnością jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Profesjonalny projekt zawsze będzie wzbudzał zaufanie klientów, dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować siebie i swoją ofertę wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl