Obsługa graficzna dla urzędów oraz instytucji


Nasza specjalizacja to stała obsługa graficzna online dla instytucji oraz urzędów w dogodnych formach rozliczenia.

  • faktura VAT z terminem płatności
  • umowa o dzieło

Zajmiemy się kompletnym wizerunkiem poprzez projektowanie, wizualizację oraz typografię dla grafiki użytkowej, reklamowej, przemysłowej i artystycznej.

obsługa graficzna dla instytucji

Jak działamy?

Preferujemy metody, które są bogate w swojej prostocie. Dzięki ekonomicznym rozwiązaniom osiągamy doskonałe wyniki za niewygórowaną cenę.

Każdej obsługiwanej firmie przypisujemy własnego opiekuna (Accounta).

Nasi graficy dopilnują, by wszystkie zadania zostały wykonane w pełni profesjonalnie. Kontaktujesz się zawsze z jedną osobą, co zapobiega powstawaniom nieporozumień.

Umożliwiamy tym samym większą kontrolę nad spójnością wszystkich materiałów – zarówno tych drukowanych, jak i tworzonych oraz udostępnianych w trybie on-line. Wszechstronność – zdobyte dotychczas doświadczenie przekuwamy w propozycje nowych form reklamy i rozszerzeń materiałów graficznych, jakimi posługują się nasi Klienci. Organizacja pracy polegająca na zaangażowaniu w projekt wielu specjalistów z różnych dziedzin, pozwala na wypracowanie spójnej komunikacji, łączącej różnego rodzaju technologie i formy przekazu. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie, niż współpraca z agencjami o zawężonej specjalizacji. Dbamy ponadto o to, by ewentualne zmiany w komunikacji firmy były wprowadzane na bieżąco i kompleksowo we wszystkich materiałach.

Korzyści stałej obsługi graficznej

  • szybka realizacja – dzięki naszym zasobom możemy sprostać wymaganiom związanym z bardzo krótkim czasem realizacji.
  • konsultacja graficzna
  • konsultacja techniczna
  • możliwość dojazdu do klienta

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl