O nas

Jesteśmy wspólnotą grafików komputerowych z różnych dziedzin projektowania graficznego, których łączy wspólna praca i pasja do projektowania, wizualizacji oraz typografii.

Jednym z naszych głównych zajęć jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

O naszych projektach

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego. W tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu. Śledzimy i projektujemy według najnowszych trendów graficznych.

Odznacza nas kreatywność w zakresie idei, znaczenia oraz symboliki, którą wykorzystujemy w naszych projektach. Główne kryteria, które kreują nasze projekty to funkcjonalność grafiki w różnych typach mediów, przejrzystość przekazu treści oraz kreatywność i estetyczność projektu.

O naszej pracy

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Profesjonalny projekt zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie oraz zaufanie klientów. Dlatego każda firma, aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować siebie i swoją ofertę wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy się na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl