O nas


Tworzymy zespół – pracownię graficzną

Jesteśmy wspólnotą grafików komputerowych, których łączy wspólna praca i pasja do projektowania, wizualizacji oraz typografii. Tworzymy wspólnie wirtualną pracownie graficzną.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

pracownia graficzna

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego. W tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu.

Odznacza nas kreatywność w zakresie idei, znaczenia oraz symboliki, którą wykorzystujemy w naszych projektach. Główne kryteria, które kreują nasze projekty to funkcjonalność grafiki w różnych typach mediów, przejrzystość przekazu treści oraz kreatywność i estetyczność projektu.

O naszej pracy

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Profesjonalny projekt zawsze będzie wzbudzał zaufanie klientów. Dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować siebie i swoją ofertę wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania. Kończy się na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

pracownia graficzna

Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl