Klienci


Zapraszamy do współpracy.

Oferowane usługi projektowania i wizualizacji dla grafiki przemysłowej, użytkowej i reklamowej obejmują szeroki zakres działań identyfikacji i prezentacji wizualnej połączonej z reklamą.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby indywidualne. Usługi projektowania, wizualizacji oraz typografii dostępne są w formie pojedynczych zamówień lub stałej i kompletnej obsługi graficznej.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Z zaangażowaniem podejmiemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Dlatego zaufały nam największe firmy w Polsce i na świecie.

O naszej pracy

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Profesjonalny projekt zawsze będzie wzbudzał zaufanie klientów, dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować siebie i swoją ofertę wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl