Identyfikacja wizualna

Stworzenie wizerunku firmy, tym właśnie jest projektowanie identyfikacji wizualnej. Cel jest jasny – posiadanie znanej i rozpoznawalnej marki, która wyróżni się wśród konkurencji. Obecnie każdy może sprzedawać dany rodzaj towaru lub świadczyć określone usługi. Jednak budzenie emocji i nawoływanie do konkretnego stylu życia jest zarezerwowane dla nielicznych.

Spójna identyfikacja wizualna to siła. Kiedy klient widzi, że logotyp jest częścią większej całości, podświadomie zmienia stosunek do firmy i działalności. Papier firmowy, dobrze zaprojektowane logo na fakturach, firmowe koperty, wizytówki i inne elementy identyfikacji to nie są drobiazgi. To obraz firmy w oczach odbiorców. Jeśli będzie on uporządkowany, jasny i przejrzysty, na pewno wzbudzi zaufanie i świadomość, że Twój produkt lub oferta jest taki sam: przemyślany i najwyższej jakości.

My wiemy jak zbudować markę w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkim aspektami wizerunku firmy, którym posługuje się w kontaktach z odbiorcami i kontrahentami. Nie warto skupiać się na pojedynczych kwestiach jak np. wizytówki, kiedy inne elementy są niedopracowane.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie w dzisiejszych czasach nie kupują “tylko produktów”. Większość produktów niesie ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie identyfikacji wizualnej nie jest tylko projektowaniem graficznym, jest to przede wszystkim projektowanie jakości i emocji, które mają towarzyszyć danemu produktowi.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl