Grafika artystyczna

Oferujemy projektowanie, rysowanie i malowanie komputerowe techniką wektorową i rastrową pozwalającą na stworzenie artystycznej grafiki lub wzoru.

Grafika artystyczna (warsztatowa) wyróżnia nas skupieniem się w rękach artysty całego procesu twórczego od projektu przez wykonanie fizycznego produktu, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki.

grafika artystyczna

Tą dziedzinę grafiki wykorzystujemy najczęściej w przypadku grafiki użytkowej umieszczanej w różnych mediach, drukarstwa i grawerowania artystycznego. Związana jest między innymi z rynkiem wydawniczym, reklamą i promocją oraz identyfikacją wizualną.

Nasza oferta

Naszym głównym zajęciem jest projektowanie artystyczne połączone z reklamą. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego. W tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu.

Odznacza nas kreatywność w zakresie idei, znaczenia oraz symboliki, którą wykorzystujemy w naszych projektach. Główne kryteria, które kreują nasze projekty to funkcjonalność grafiki w różnych typach mediów, przejrzystość przekazu treści oraz kreatywność i estetyczność projektu.

grafika artystyczna

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Profesjonalny projekt zawsze będzie wzbudzał zaufanie klientów, dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować siebie i swoją ofertę wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania. Kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

dyplomy artystyczne

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl