Grafik komputerowy Wrocław


Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Wrocławia i okolic.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym.

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego, w tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu.

Odznacza nas kreatywność w zakresie idei, znaczenia oraz symboliki, którą wykorzystujemy w naszych projektach. Główne kryteria, które kreują nasze projekty to funkcjonalność grafiki w różnych typach mediów, przejrzystość przekazu treści oraz kreatywność i estetyczność projektu.

grafik wrocław

Identyfikacja wizualna i reklama

Tworzymy spójny wizerunek, który odzwierciedla branżę i charakter firmy.

Oferujemy nowoczesne projektowanie logo, księgi znaku, wizytówek, ulotek, plakatów, szyldów, banerów, billboardów, folderów, katalogów, gadżetów reklamowych, opakowań, odzieży firmowej oraz pieczątek.

identyfikacja wizualna

Grafika internetowa

Zbudujemy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę sklepu lub strony internetowej.

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to niezbędny element firmy. Przejrzysty układ, nowoczesna prezentacja oferty, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod. Kluczowe jest zastosowanie najnowszych standardów projektowych, które zagwarantują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy content strony, banery, ikony oraz infografiki.

ikony

Grafika artystyczna

Stworzymy indywidualne i autorskie wzory, które wykonamy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty dla grafiki artystycznej.

dyplomy wrocław

Wykonamy artystyczne rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe dla domu i firmy. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

trofea wrocław

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne. Stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce, tabliczki znamionowe itp.

rysunek techniczny
grafika przemysłowa

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

projektowanie wrocław
typografia

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji sklepie internetowym oraz portalach społecznościowych.

fotografia
fotografia artystyczna

Kontakt

Zapraszamy do współpracy klientów z Wrocławia i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl