Pełna oferta →

Grafik komputerowy – Wrocław

Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Wrocławia i okolic.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym.

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego, w tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu.

Odznacza nas kreatywność w zakresie idei, znaczenia oraz symboliki, którą wykorzystujemy w naszych projektach. Główne kryteria, które kreują nasze projekty to funkcjonalność grafiki w różnych typach mediów, przejrzystość przekazu treści oraz kreatywność i estetyczność projektu.

Identyfikacja wizualna i reklama

Tworzymy spójny wizerunek, który odzwierciedla branżę i charakter firmy.

Oferujemy nowoczesne projektowanie logo, księgi znaku, wizytówek, ulotek, plakatów, szyldów, banerów, billboardów, folderów, katalogów, gadżetów reklamowych, opakowań, odzieży firmowej oraz pieczątek.

Grafika internetowa

Zbudujemy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę sklepu lub strony internetowej.

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to niezbędny element firmy. Przejrzysty układ, nowoczesna prezentacja oferty, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod. Kluczowe jest zastosowanie najnowszych standardów projektowych, które zagwarantują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy content strony, banery, ikony oraz infografiki.

Grafika artystyczna

Stworzymy indywidualne i autorskie wzory, które wykonamy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty dla grafiki artystycznej.

Wykonamy artystyczne rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe dla domu i firmy. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce, tabliczki znamionowe itp.

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji sklepie internetowym oraz portalach społecznościowych.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy klientów z Wrocławia i okolic. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl