Grafik komputerowy Tuchów


Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę graficzną. Projektujemy dla klientów z miasta Tuchowa i okolic.

Kreujemy wizerunek marki w oparciu o zdefiniowanie jej potrzeb. Zaczynamy od poszukiwań prowadzących do lepszego zrozumienia jej sytuacji i odbiorców. Proponujemy strategię, na podstawie której realizujemy długofalowe działania w obszarze brandingu, projektowania graficznego, małej architektury i custom publishing.

Oprócz projektowania stron internetowych czy reklamy wielkoformatowej, świadczymy również usługi z zakresu grafiki użytkowej i reklamowej oraz artystycznej.

identyfikacja wizualna

Nowa marka

Nowe marki walczą jakością i ceną, innowacją i wartością dodaną – nieocenione jest pierwsze wrażenie, jakim marka przekona nabywców do zapoznania się z jej ofertą. Dlatego warto dobrze wystartować.

 • Strategia marki
 • Nazewnictwo i copywriting
 • Logo i podstawowe otoczenie
 • System Identyfikacji Wizualnej
 • Strona internetowa i digital branding
 • Materiały drukowane i cyfrowe
 • Projektowanie opakowań
 • Współpraca z rzecznikiem patentowym
 • Nadzór produkcyjny

Marka w rozwoju

Dobry i mądry design potrafi umiejętnie podkreślić potencjał rozwijającej się firmy, produktu lub usługi. Aby utrzymać siłę marki, przedsiębiorstwa stale komunikują nabywcom jej atrybuty. Design, który nie nadąża za rozwojem brandu może wpłynąć na wizerunek, a co za tym idzie – także na wyniki finansowe firmy.

 • Optymalizacja strategii marki
 • Audyt spójności wizualnejLifting / nowe logo
 • Rebranding – rozbudowa struktury marki lub portfela marek
 • Optymalizacja stosowanego SIW / nowy system identyfikacji
 • Materiały towarzyszące
 • Redesign strony internetowej
 • Redesign linii / nowa linia opakowań

Identyfikacja wizualna

Aby wizerunek firmy był spójny i wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje musi posiadać dobrze zaprojektowaną identyfikację wizualną.

System identyfikacji wizualnej to projektowanie prowadzące do zwiększenia wartości postrzeganej marki i pozwalające wyróżnić się w otoczeniu branżowym. To graficzne odbicie jej tożsamości, esencji, big idea. Poznaj metody pracy, dzięki którym tworzymy systemy kreujące markę i budujące rozpoznawalność.

To procesy, dzięki którym firma, produkt lub usługa zyskują markę. Działania prowadzące do sytuacji, w której odbiorcy przypisują marce cechy charakterystyczne tylko dla niej. Dowiedz się jak, poprzez proces brandingowy, możemy Ci pomóc w budowaniu długofalowej przewagi konkurencyjnej marki.

grafik tuchów

Zaprojektujemy logo + księga znaku, rebranding firmy, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

projektowanie

Rebranding/Branding procesy, dzięki którym firma, produkt lub usługa zyskują markę. Działania prowadzące do sytuacji, w której odbiorcy przypisują marce cechy charakterystyczne tylko dla niej. Dowiedz się jak, poprzez proces brandingowy, możemy Ci pomóc w budowaniu długofalowej przewagi konkurencyjnej marki.

typografia

Zaprojektujemy i stworzymy stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

ikony tuchów

Wykonujemy retusz oraz optymalizację zdjęć do publikacji w różnych mediach dla fotografii produktowej, artystycznej i okolicznościowej.

fotografia tuchów

Oferujemy projektowanie i wizualizuję przedmiotów, rysunki techniczne, projektowanie interfejsów użytkownika, tabliczek znamionowych, etykiet, rysunki i grafiki wektorowe, wektoryzację grafik, prezentacje multimedialne itp.

grafik tuchów

Dobry projekt sprawdza się w praktyce: chroni produkt, sprzedaje, wywołuje emocje. Dlatego doradzamy w kwestiach kształtu i formy np. opakowania. Proponujemy szatę graficzną, która wynika ze strategii marki, opiera się chwilowym trendom i podkreśla walory zarówno marki jak i produktu.

projektowanie przemysłowe tuchów

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Tuchowa i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl