Grafik komputerowy – Tarnów

Nasza praca, to także wielka pasja. Jako niezależni graficy komputerowi wykonujemy zdalnie projekty dla małych i dużych firm oraz instytucji.

Ważne jest dla nas zadowolenie klientów, więc w każdym projekcie kładziemy szczególny nacisk na wyjątkowy styl i staranne wykonanie. Współpracując z nami zyskują Państwo wsparcie oraz opiekę graficzną, której często brakuje w innych firmach.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest, zaraz po logo, ważnym i zarazem niedocenianym elementem wizerunku marki. Powinniśmy pamiętać, że jej głównym zadaniem jest zbudowanie jednolitego wizerunku, który będzie rozpoznawalny przez klienta docelowego i wywoła u niego pożądane przez nas pozytywne skojarzenia i emocje oraz zachęci do skorzystania z usługi lub zakupu.

Oferujemy projektowanie logo + księga znaku, rebranding, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, opakowania, gadżety reklamowe, odzież firmowa, pieczątki itp.

Grafika internetowa

Obecnie dobrze wyglądająca i sprawnie działająca strona internetowa to nie tylko klucz do sukcesu w sieci, ale także konieczność. Przejrzysty układ, dobrze zaprezentowana oferta, ciekawa ikonografia i grafika to to oprócz odpowiedniej treści połowa sukcesu.

Oferujemy projektowanie stron internetowych WordPress oraz ich administrację, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

Grafika artystyczna

Oferujemy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe oraz projektowanie certyfikatów, dyplomów, podziękowań, trofeów i nagród, zaproszeń firmowych oraz okolicznościowych itp.

Grafika przemysłowa

Oferujemy projektowanie i wizualizuję przedmiotów, rysunki techniczne, projektowanie interfejsów użytkownika, tabliczek znamionowych, rysunki i grafiki wektorowe, wektoryzację, prezentacje multimedialne itp.

Typografia

Oferujemy skład tekstu i treści, skład tłumaczeń, projektowanie znaków, czcionek, znaków, konwersje międzyformatowe itp.

Fotografia

Oferujemy sługi graficzne dla fotografii produktowej, artystycznej, okolicznościowej, optymalizację zdjęć i obrazów do publikacji w różnych mediach, retusz i renowację itp.

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Tarnowa i okolic. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl