Grafik komputerowy Tarnów


Nasza praca, to także wielka pasja. Jako niezależni graficy komputerowi wykonujemy zdalnie projekty dla małych i dużych firm oraz instytucji.

Ważne jest dla nas zadowolenie klientów, więc w każdym projekcie kładziemy szczególny nacisk na wyjątkowy styl i staranne wykonanie. Współpracując z nami zyskują Państwo wsparcie oraz opiekę graficzną, której często brakuje w innych firmach.

grafik tarnów

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest, zaraz po logo, ważnym i zarazem niedocenianym elementem wizerunku marki. Powinniśmy pamiętać, że jej głównym zadaniem jest zbudowanie jednolitego wizerunku, który będzie rozpoznawalny przez klienta docelowego i wywoła u niego pożądane przez nas pozytywne skojarzenia i emocje oraz zachęci do skorzystania z usługi lub zakupu.

Oferujemy projektowanie logo + księga znaku, rebranding, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, opakowania, gadżety reklamowe, odzież firmowa, pieczątki itp.

identyfikacja tarnów

Grafika internetowa

Obecnie dobrze wyglądająca i sprawnie działająca strona internetowa to nie tylko klucz do sukcesu w sieci, ale także konieczność. Przejrzysty układ, dobrze zaprezentowana oferta, ciekawa ikonografia i grafika to to oprócz odpowiedniej treści połowa sukcesu.

Oferujemy projektowanie stron internetowych WordPress oraz ich administrację, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

reklama tarnów

Grafika artystyczna

Oferujemy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe oraz projektowanie certyfikatów, dyplomów, podziękowań, trofeów i nagród, zaproszeń firmowych oraz okolicznościowych itp.

grafika artystyczna

Grafika przemysłowa

Oferujemy projektowanie i wizualizuję przedmiotów, rysunki techniczne, projektowanie interfejsów użytkownika, tabliczek znamionowych, rysunki i grafiki wektorowe, wektoryzację, prezentacje multimedialne itp.

grafika przesmysłowa

Typografia

Oferujemy skład tekstu i treści, skład tłumaczeń, projektowanie znaków, czcionek, znaków, konwersje międzyformatowe itp.

typografia

Fotografia

Oferujemy sługi graficzne dla fotografii produktowej, artystycznej, okolicznościowej, optymalizację zdjęć i obrazów do publikacji w różnych mediach, retusz i renowację itp.

fotografia

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Tarnowa i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl