Grafik komputerowy Rzeszów

Zajmujemy się tworzeniem szeroko pojętej identyfikacji wizualnej połączonej z reklamą dla osób, firm, instytucji, startupów, produktów, usług, marek oraz stron i serwisów internetowych.

Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Rzeszowa i okolic.

Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, stosując nowoczesne rozwiązania zgodne z bieżącymi trendami.

projektowanie

Identyfikacja wizualna połączona z reklamą

Wykreujemy kompletny wizerunek firmy, który będzie spójny i wzbudzał pozytywne emocje.

Przemyślana identyfikacja wizualna to dla firmy szansa na wyróżnienie się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw i pozostanie w pamięci potencjalnego klienta.

Projektując identyfikację wizualną, staramy się stworzyć spójny projekt, który odzwierciedla charakter firmy i jest oryginalny. Niezależnie od tego, czy są wymagane klasyczne, czy może nowoczesne rozwiązania, współpraca owocuje wzbudzającym ciekawość systemem identyfikacji wizualnej.

Oferuję projektowanie logo + księga znaku, wizytówki, ulotki, reklamy prasowe, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, gazetki promocyjne, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

grafik rzeszów

Grafika internetowa

Zadbamy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę strony internetowej – to niezwykle istotne medium, które jest dzisiaj niezbędne.

Zaprojektujemy stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony oraz infografiki.

ikony

Grafika artystyczna

Stworzymy autorskie wzory, które wykonujemy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty.

dyplomy rzeszów

Oferujmy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

trofea rzeszów

Wzornictwo przemysłowe

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, stworzymy prezentacje multimedialne, zwektoryzujemy każdą grafikę oraz rysunek techniczny itp.

rysunek techniczny

Typografia komputerowa

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

projektowanie rzeszów
typografia

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy również usługi profesjonalnego retuszu fotografii produktowej, którą kierujemy do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętym handlem lub e-handlem. Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo sprzedaż internetową czy też stacjonarną – kluczem do sukcesu firmy w obu przypadkach będą zoptymalizowane wysokiej jakości zdjęcia produktowe.

fotografia

Oferujemy ponadto usługi graficzne dla fotografii artystycznej, okolicznościowej oraz optymalizację zdjęć i obrazów do publikacji w różnych mediach.

fotografia artystyczna

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl