Grafik komputerowy Nowy Targ


Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Nowego Targu i okolic.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zachowujemy zasady poprawnej kompozycji, dbamy o czytelność i łatwość odbioru stosując nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

projektowanie

Identyfikacja wizualna i reklama

Tworzymy spójny wizerunek, który odzwierciedla branżę i charakter firmy.

Materiały reklamowe są nadal niezwykle ważnym narzędziem promocyjnym. Ciekawie zaprojektowane materiały graficzne potrafią przyciągnąć wzrok wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Liczy się nieszablonowe podejście, funkcjonalność, forma prezentowanych treści, a przede wszystkim potrzeby klienta.

Oferujemy projektowanie logo, księgi znaku, wizytówek, ulotek, plakatów, szyldów, banerów, billboardów, folderów, katalogów, gadżetów reklamowych, opakowań, odzieży firmowej oraz pieczątek.

grafik nowy targ

Grafika internetowa

Zbudujemy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę sklepu lub strony internetowej.

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to klucz do sukcesu firmy. Przejrzysty układ, nowoczesna prezentacja oferty, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod już nie wystarczą. Kluczowe jest zastosowanie najnowszych standardów projektowych, które zagwarantują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy szablon WordPress, content strony, banery, ikony oraz infografiki.

ikony

Grafika artystyczna

Stworzymy indywidualne i autorskie wzory, które wykonamy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty dla grafiki artystycznej.

dyplomy nowy targ

Wykonamy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

trofea nowy targ

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce, tabliczki znamionowe itp.

rysunek techniczny

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

projektowanie nowy targ
typografia

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji w internecie oraz innych mediach.

fotografia
fotografia

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Nowego Targu i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl