Pełna oferta →

Grafik komputerowy – Nowy Targ

Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Nowego Targu i okolic.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym. Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zachowujemy zasady poprawnej kompozycji, dbamy o czytelność i łatwość odbioru stosując nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Identyfikacja wizualna i reklama

Tworzymy spójny wizerunek, który odzwierciedla branżę i charakter firmy.

Materiały reklamowe są nadal niezwykle ważnym narzędziem promocyjnym. Ciekawie zaprojektowane materiały graficzne potrafią przyciągnąć wzrok wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Liczy się nieszablonowe podejście, funkcjonalność, forma prezentowanych treści, a przede wszystkim potrzeby klienta.

Oferujemy projektowanie logo, księgi znaku, wizytówek, ulotek, plakatów, szyldów, banerów, billboardów, folderów, katalogów, gadżetów reklamowych, opakowań, odzieży firmowej oraz pieczątek.

Grafika internetowa

Zbudujemy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę sklepu lub strony internetowej.

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to klucz do sukcesu firmy. Przejrzysty układ, nowoczesna prezentacja oferty, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod już nie wystarczą. Kluczowe jest zastosowanie najnowszych standardów projektowych, które zagwarantują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy szablon WordPress, content strony, banery, ikony oraz infografiki.

Grafika artystyczna

Stworzymy indywidualne i autorskie wzory, które wykonamy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty dla grafiki artystycznej.

Wykonamy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce, tabliczki znamionowe itp.

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji w internecie oraz innych mediach.


Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Nowego Targu i okolic. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl