Grafik komputerowy – Nowy Sącz

Oferuję usługi projektowania, wizualizacji oraz typografii dla grafiki użytkowej, reklamowej, przemysłowej, internetowej oraz artystycznej.

Z zaangażowaniem podejmę się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Identyfikacja wizualna

Moją specjalnością jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym.

Oferuję projektowanie logo + księga znaku, rebranding, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

Internet

Grafika internetowa jest jedną z najważniejszych form komunikacji z klientem, pozwalająca na przekazanie użytkownikowi w odpowiedniej formie najważniejszych informacji dotyczących firmy oraz jej oferty.

Zaprojektuję stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

Grafika artystyczna

Oferuję rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe, certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody, zaproszenia itp.

Wzornictwo przemysłowe

Zaprojektuję i zwizualizuję przedmioty, rysunki techniczne, UI & UX Design, stworzę rysunki i grafiki wektorowe, zwektoryzuję, stworzę prezentacje multimedialne itp.

Typografia

Oferuję skład tekstu i treści, tłumaczeń, projektowanie znaków, czcionki, konwersje międzyformatowe itp.

Fotografia

Usługi graficzne dla fotografii produktowej, artystycznej, okolicznościowej, retusz i renowacja, optymalizacja zdjęć i obrazów do publikacji w różnych mediach itp.


Zapraszam do współpracy klientów z Nowego Sącza i okolic. Wycenię każdy projekt, odpowiem na każdego maila i podejmę się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl