Grafik komputerowy Limanowa


Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę graficzną. Projektujemy dla klientów z miasta Limanowa i okolic.

Kreujemy wizerunek marki w oparciu o zdefiniowanie jej potrzeb. Zaczynamy od poszukiwań prowadzących do lepszego zrozumienia jej sytuacji i odbiorców. Proponujemy strategię, na podstawie której realizujemy długofalowe działania w obszarze brandingu, projektowania graficznego, małej architektury i custom publishing.

Oprócz projektowania stron internetowych czy reklamy wielkoformatowej, świadczymy również usługi z zakresu grafiki użytkowej i reklamowej oraz artystycznej.

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Aby wizerunek firmy był spójny i wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje musi posiadać dobrze zaprojektowaną identyfikację wizualną.

Wbrew pozorom, opracowanie systemu identyfikacji wizualnej firmy nie dotyczy wyłącznie wielkich korporacji. Projektowanie identyfikacji wizualnej jest kwestią niezwykle istotną nie tylko dla dużych firm – również małe biznesy wiele zyskują dzięki ciekawym graficznym rozwiązaniom. Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób widzą daną markę klienci. Przemyślana i spójna kolorystyka logo, strony internetowej, opakowań i materiałów reklamowych sprawia, że ludzie łatwiej zapamiętają firmę i to, co oferuje, co może przełożyć się na wzrost zainteresowania.

grafik limanowa

Zaprojektujemy logo + księga znaku, rebranding firmy, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

projektowanie

Rebranding/Branding procesy, dzięki którym firma, produkt lub usługa zyskują markę. Działania prowadzące do sytuacji, w której odbiorcy przypisują marce cechy charakterystyczne tylko dla niej. Dowiedz się jak, poprzez proces brandingowy, możemy Ci pomóc w budowaniu długofalowej przewagi konkurencyjnej marki.

typografia limanowa

Zaprojektujemy i stworzymy stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

ikony limanowa

Wykonujemy retusz oraz optymalizację zdjęć do publikacji w różnych mediach dla fotografii produktowej, artystycznej i okolicznościowej.

fotografia limanowa

Oferujemy projektowanie i wizualizuję przedmiotów, rysunki techniczne, projektowanie interfejsów użytkownika, tabliczek znamionowych, etykiet, rysunki i grafiki wektorowe, wektoryzację grafik, prezentacje multimedialne itp.

grafik limanowa

Dobry projekt sprawdza się w praktyce: chroni produkt, sprzedaje, wywołuje emocje. Dlatego doradzamy w kwestiach kształtu i formy np. opakowania. Proponujemy szatę graficzną, która wynika ze strategii marki, opiera się chwilowym trendom i podkreśla walory zarówno marki jak i produktu.

projektowanie przemysłowe limanowa

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Limanowej i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl