Pełna oferta →

Grafik komputerowy – Limanowa

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę graficzną. Oprócz projektowania stron internetowych czy reklamy wielkoformatowej, świadczymy również usługi z zakresu grafiki użytkowej i reklamowej oraz artystycznej.

Identyfikacja wizualna

Aby wizerunek firmy był spójny i wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje musi posiadać dobrze zaprojektowaną identyfikację wizualną.

Wbrew pozorom, opracowanie systemu identyfikacji wizualnej firmy nie dotyczy wyłącznie wielkich korporacji. Projektowanie identyfikacji wizualnej jest kwestią niezwykle istotną nie tylko dla dużych firm – również małe biznesy wiele zyskują dzięki ciekawym graficznym rozwiązaniom. Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób widzą daną markę klienci. Przemyślana i spójna kolorystyka logo, strony internetowej, opakowań i materiałów reklamowych sprawia, że ludzie łatwiej zapamiętają firmę i to, co oferuje, co może przełożyć się na wzrost zainteresowania.

Zaprojektujemy logo + księga znaku, rebranding firmy, wizytówki, ulotki, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

Zaprojektujemy i stworzymy stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony, infografiki itp.

Wykonujemy retusz oraz optymalizację zdjęć do publikacji w różnych mediach dla fotografii produktowej, artystycznej i okolicznościowej.

Oferujemy projektowanie i wizualizuję przedmiotów, rysunki techniczne, projektowanie interfejsów użytkownika, tabliczek znamionowych, etykiet, rysunki i grafiki wektorowe, wektoryzację grafik, prezentacje multimedialne itp.


Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Limanowej i okolic. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl