Pełna oferta →

Grafik komputerowy – Katowice

Tworzymy zespół doświadczonych grafików z miasta Katowic i okolic.

Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej połączonej z reklamą dla osób, firm, instytucji, startupów, produktów, usług, marek oraz stron i serwisów internetowych.

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Tworzymy nowoczesne projekty, które spełniają najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego, w tym te odnoszące się do typografii i grafiki jak i całej kompozycji projektu.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Identyfikacja wizualna

Projektując identyfikację wizualną, tworzymy spójny wizerunek, który odzwierciedla charakter firmy.

Oferujemy projektowanie logo, księgi znaku, wizytówki, ulotki, reklamy prasowe, plakaty, szyldy, banery, billboardy, foldery, katalogi, gadżety reklamowe, gazetki promocyjne, opakowania, odzież firmowa, pieczątki itp.

Grafika internetowa

Zbudujemy lub odświeżymy estetykę i atrakcyjną formę sklepu internetowego lub strony www.

Zaprojektujemy szablon WordPress, content strony, banery, ikony oraz infografiki.

Grafika artystyczna

Stworzymy autorskie wzory, które wykonamy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty dla grafiki artystycznej.

Wykonamy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe. Zaprojektujemy certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz różnego rodzaju zaproszenia.

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce, tabliczki znamionowe itp.

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

Fotografia produktowa i artystyczna

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji w internecie oraz innych mediach.


Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Katowic i okolic. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl