Grafik komputerowy Brzesko

Jesteśmy wspólnotą grafików, których łączy wspólna praca i pasja do projektowania, wizualizacji oraz typografii. Projektujemy dla klientów z miasta Brzeska i okolic.

Naszym głównym zajęciem jest identyfikacja i prezentacja wizualna połączona z reklamą dla osób, firm, instytucji oraz produktów i usług w Internecie oraz świecie zewnętrznym.

Zadbamy o każdy szczegół projektu. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

grafik brzesko

Identyfikacja wizualna i reklama

Tworzymy spójny wizerunek, który jednoznacznie identyfikuje firmę.

Oferujemy nowoczesne projektowanie logo, księgi znaku, wizytówek, ulotek, plakatów, szyldów, banerów, billboardów, folderów, katalogów, gadżetów reklamowych, opakowań, odzieży firmowej oraz pieczątek.

grafik brzesko

Grafika internetowa

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to niezbędny element firmy. Kluczowe jest dla nas zastosowanie najnowszych standardów projektowych, które zagwarantują wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy stronę internetową WordPress oraz content strony, banery, ikony oraz infografiki.

grafik brzesko

Grafika artystyczna

Stworzymy indywidualne i autorskie wzory certyfikatów, dyplomów, podziękowań, trofeów i nagród oraz różnego rodzaju zaproszeń. Wykonamy je z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty artystyczne.

grafik brzesko
grafik brzesko

Grafika przemysłowa

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe na potrzemy przemysłowe, prezentacje multimedialne, stemple i matryce oraz tabliczki znamionowe.

grafik brzesko

Typografia

Oferujemy składy tekstu oraz tłumaczeń. Zaprojektujemy różnego rodzaju znaki, piktogramy i czcionki oraz przeprowadzimy konwersje międzyformatowe.

grafik brzesko
grafik brzesko

Fotografia

Oferujemy profesjonalne usługi retuszu fotografii produktowej, artystycznej oraz okolicznościowej. Zoptymalizujemy wysokiej jakości zdjęcia do publikacji w internecie.

grafik brzesko
grafik brzesko

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl