Grafik komputerowy Bobowa


Zajmujemy się tworzeniem szeroko pojętej identyfikacji wizualnej dla osób, firm, instytucji, produktów, marek oraz stron i serwisów internetowych. Projektujemy dla klientów z miasta Bobowa i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę graficzną dla firm, osób indywidualnych oraz instytucji.

Kreujemy wizerunek marki w oparciu o zdefiniowanie jej potrzeb. Zaczynamy od poszukiwań prowadzących do lepszego zrozumienia jej sytuacji i odbiorców. Proponujemy strategię, na podstawie której realizujemy długofalowe działania w obszarze brandingu, projektowania graficznego, małej architektury i custom publishing.

grafika bobowa

System identyfikacji wizualnej

Aby wizerunek firmy był spójny i wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje musi posiadać dobrze zaprojektowaną identyfikację wizualną.

Na identyfikację wizualną firm składa się wiele różnych czynników. To nie tylko odpowiednia kolorystyka, która będzie charakteryzować działalność, czy nawet samo logo. Na spójny obraz wizerunkowy firmy składa się również wygląd materiałów reklamowych takich jak: katalogi, foldery, opakowania czy materiały promocyjne i reklamowe.

Przemyślana identyfikacja wizualna to dla firmy szansa na wyróżnienie się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw i wykreowanie pozytywnego wizerunku na rynku.

Projektując identyfikację wizualną, staramy się stworzyć spójny projekt, który odzwierciedla charakter firmy, jest oryginalny i zapada w pamięć. Niezależnie od tego, czy są wymagane klasyczne, czy może nowoczesne rozwiązania, nasza współpraca może zaowocować naprawdę ciekawym systemem identyfikacji wizualnej marki.

grafik bobowa

Strony internetowe

Poza projektami graficznymi na fizycznych nośnikach reklamy, warto również zadbać o estetykę i atrakcyjną formę strony internetowej – to niezwykle istotne medium, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Zaprojektujemy stronę internetową WordPress, content strony, banery, ikony oraz infografiki.

Projektuję foldery, reklamy prasowe, layouty książek, katalogi, ulotki, broszury, gazetki promocyjne.

ikony

Grafika artystyczna

Tworzymy autorskie wzory, które wykonujemy z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty.

dyplomy

Oferujmy rysunki oraz grafiki wektorowe i rastrowe, certyfikaty, dyplomy, podziękowania, trofea i nagrody oraz zaproszenia.

typografia

Wzornictwo przemysłowe

Zaprojektujemy i zwizualizujemy przedmioty, rysunki techniczne, interfejsy graficzne, stworzymy rysunki i grafiki wektorowe, stworzymy prezentacje multimedialne, zwektoryzujemy każdą grafikę itp.

rysunek techniczny

Typografia komputerowa

Oferujemy składy tekstu, tłumaczeń, projektowanie znaków i czcionek oraz konwersje międzyformatowe.

projektowanie bobowa
typografia

Fotografia produktowa i nie tylko

Naszą ofertę profesjonalnego retuszu fotografii produktowej kierujemy do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętym handlem lub e-handlem. Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo sprzedaż internetową czy też stacjonarną – kluczem do sukcesu firmy w obu przypadkach będą wysokiej jakości zdjęcia produktowe – packshot. Można bez końca opisywać zalety danego produktu, ale tak naprawdę jedno dobre zdjęcie potrafi wyrazić o wiele więcej – tak działają nasze zmysły, w pierwszej kolejności reagujemy bowiem na to, co widzimy. Zlecony nam retusz fotografii produktowej najczęściej wykonywany jest dla sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych, producentów, wytwórców, firm i instytucji.

fotografia

Oferujemy ponadto usługi graficzne dla fotografii artystycznej, okolicznościowej, optymalizacja zdjęć i obrazów do publikacji w różnych mediach.

retusz

Kontakt

Zapraszam do współpracy klientów z Bobowej i okolic.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl