Fotografia komputerowa

Łączymy grafikę komputerową z fotografią – fotografia komputerowa.

W naszej ofercie prezentujemy pełen zakres usług graficzno-fotograficznych od makrofotografii po zdjęcia dużych obiektów przemysłowych. Przygotowujemy zdjęcia do publikacji w różnych mediach typu packshot, kreatywne fotografie reklamowe, portretowe, reporterskie oraz zdjęcia wnętrz i architektury.

Optymalizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby budowania wizerunku marki, firmy lub osoby. Tworzymy i przygotowujemy zdjęcia przeznaczone do sklepów i stron internetowych oraz fotografie do druku. Zajmujemy się retuszem i postprodukcją. Łącząc wiedzę, doświadczenie i pasję gwarantujemy najwyższą jakość.

Fotografia komputerowa

Fotografia internetowa

Klienci największą uwagę skupiają na zdjęciach lub obrazkach, bo najważniejszym zmysłem dla większości z nas jest wzrok. Skoro więc oferta lub informacja kierowana jest głównie do wzrokowców, to musimy szczególną uwagę zwrócić na umieszczanie w różnych mediach dobrze przygotowanych zdjęć lub obrazków.

Optymalizacja zdjęć i grafik do publikacji na stronach internetowych, sklepach oraz portalach społecznościowych to wbrew pozorom skomplikowany proces. Nie polega tylko na zmniejszeniu wielkości pliku zdjęcia, przy jak najmniejszej utracie na jakości. Ważnym elementem jest również usunięcie niedoskonałości oraz uwydatnienie pożądanych obszarów lub elementów zdjęcia.

Realizujemy całościową komunikację wizualną jak również małe zlecenia graficzno-fotograficzne.

Fotografia komputerowa

Retusz zdjęć

Poprawiamy wszystkie rodzaje zdjęć: fotografie osób, portrety, zdjęcia sytuacyjne, fotografie z imprez i uroczystości, zdjęcia biznesowe, fotografie przedmiotów, obiektów, zdjęcia budynków, pomieszczeń i inne.

Poprawimy znacząco jakość każdego zdjęcia poprzez poprawę parametrów ogólnych takich jak korekta kolorów, poprawa kontrastu, balansu jasności, korekta ostrości, wygładzanie zagnieceń, usuwanie skaz, redukcja przebarwień skóry, usuwanie blizn, poprawa „czerwonych oczu”, wymazywanie niechcianych elementów i osób, niezauważalne zastępowanie niepotrzebnych obiektów na zdjęciu, itp…

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl