Formatowanie tekstu

Oferujemy profesjonalny skład i formatowanie tekstu według określonych wytycznych lub standardów graficznych.

Wykonujemy profesjonalne obróbki tekstowo-graficzne dokumentów drukowanych i publikacji internetowych. Dostosowujemy poszczególne rozwiązania graficzne do specyfiki zlecenia. Nadajemy nowym projektom spójną i jednolitą oprawę graficzną.

Wszystkie treści zawarte w dokumencie są przez nas przygotowywane pod kątem graficznym i typograficznym. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy opracowania projektu oraz przygotowania technicznego.

Realizujemy nowe formatowanie treści lub poprawiamy istniejące w różnych programach i formatach. Są to między innymi Microsoft Word (DOC, DOCX), LibreOffice, OpenOffice, Adobe Acrobat (PDF) oraz InDesign (INDD, INDL, INDT, INDB).

typografia

Oferujemy formatowanie treści we wszystkich językach. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas przeszkód.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej i stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

W ramach formatowania tekstu przygotowujemy takie materiały jak dokumentacje, tłumaczenia, instrukcje oraz treści informacyjne.

Nasze usługi formatowania tekstu są skierowane również do biur tłumaczeń, dla których opracowujemy materiały źródłowe. Przygotowujemy je do tłumaczenia w formatach obsługiwanych przez programy wspomagające tłumaczenie CAT takie jak DOC, DOCX lub PDF.

W ramach składu graficzno-tekstowego przygotowujemy materiały DTP do wielokrotnego powielania jak książki, czasopisma, katalogi, foldery, broszury, ulotki, gazetki, wizytówki, opakowania itp.

skład tekstu

Oferujemy formatowanie tekstu z wyszczególnionymi poniżej elementami w układzie tekstowo-graficznym:

 • tabele, wykresy, diagramy;
 • schematy i infografiki;
 • zdjęcia, rysunki, szkice;
 • symbole i równania;
 • tytuły, podtytuły, nagłówki i stopki;
 • cytaty blokowe
 • przypisy, bibliografie, spis treści;
 • punktory, numeracje;
 • wcięcia akapitowe, kolumny;
 • interlinia i marginesy;
 • czcionki;
 • podkreślenia, kursywy, pogrubienia,
rysunki techniczne
skład tekstu

Formatowanie tekstu do druku

Oferujemy formatowanie tekstu pod względem graficznym i typograficznym do różnego rodzaju druku. Stworzymy odpowiednie formaty plików dostosowane do standardów drukarni.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać skład DTP. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

Formatowanie tekstu do publikacji internetowych

Przygotujemy i optymalizujemy dokumenty w formie elektronicznej do różnego rodzaju publikacji internetowych. Zapisujemy je w formacie pliku PDF lub w innych formatach wykorzystywanych do obsługi e-booków jak MOBI, EPUB.

skład treści

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl