Kategorie
Inspiracje

Etykiety polskich piw 2019


Kraftowe piwa różnią się bowiem od trunków wielkich browarów nie tylko smakiem, ale również szczególną dbałością o efekt wizualny. Często odważny i znacząco odstający od znanych wzorców. W tym zestawieniu zajmiemy się opakowaniami piw wykonanymi przez agencję Ostecx Créative.

Ostecx Créative to studio, które w swoim portfolio może pochwalić się zarówno projektami dla browarów rzemieślniczych, jak i tych większych producentów z rynku piw.

Minister

Czy na zatłoczonej, rzemieślniczej półce można się jeszcze wyróżnić? Tworząc wspólnie z ilustratorką Kingą Offert tożsamość wizualną Browaru Minister postawili na autorskie podejście do wizerunku marki i przełamywanie piwnych schematów.

Bogato ilustrowane opakowania są ważną częścią świata marki. W zaskakujący i humorystyczny sposób opowiadają historię poszczególnych styli piwa. Premierę nowego piwa zawsze zapowiada gif – stworzony na podstawie wybranego elementu etykiety.

Młode duchem, wielkomiejskie i artystyczne pozycjonowanie opakowań browaru to wynik dyskusji z właścicielami marki. Łączy ich z projektantami wieloletnia współpraca – m.in. przy pierwszej odsłonie piwa Minister oraz tożsamości wizualnej pubów Ministerstwo Browaru.

etykiety polskich piw
etykiety polskich piw
etykiety polskich piw
projektowanie etykiet dla piw
etykiety polskich piw
projektowanie etykiet dla piw
etykiety polskich piw
etykieta piwa

Niechanowo

W przypadku rebrandingu Browaru Niechanowo zadaniem było stworzenie bardziej wyrazistego wizerunku marki. Zaproponowano nowe logo, z odniesieniami do tradycji browaru. Bardziej czytelną architekturę informacji oraz wyróżnialny kod kolorystyczny dla wszystkich opakowań browaru. Sielskie krajobrazy i nowy claim marki podkreślają naturalność produktów.

etykiety polskich piw
Niechanowo pilsner
niechanowo marcowe
niechanowe apa
niechanowo lager
niechanowo apa
projektowanie etykiet dla piw
projektowanie etykiet piwnych

Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl