Kategorie
Artykuły Porady dla klienta

Grafik online

Szukasz profesjonalnego grafika online do pracy zdalnej? Zapraszamy do współpracy i naszymi grafikami lub pracownią graficzną.

Coraz więcej firm zatrudnia pracowników online. Grafik komputerowy jest tą profesją, która może być całkowicie wykonywana zdalnie.

Większość firm chce zlecać obsługę graficzną profesjonalnym grafikom, których na rynku jest wciąż mało. Często jest tak, że trudno znaleźć taką osobę to pracy stacjonarnej w siedzibie firmy. Dlatego są zmuszone zatrudnić grafika do pracy zdalnej lub zlecać projektowanie online agencjom reklamowym co wiąże się z większymi kosztami. Zakres i oferta projektowania grafika z dużym doświadczeniem jest o wiele większa i relatywnie krótsza. Indywidualne podejście do projektowania wygrywa z szablonowością agencji reklamowych.

grafik online

Cechy profesjonalnego grafika

Do każdego zlecenia podchodzi w indywidualny sposób. Stosuje nowoczesne rozwiązania, a projekty jego autorstwa są przejrzyste, minimalistyczne, niebanalne i kreatywne. Każdy nowy koncept to dla niego wyzwanie, które realizuję z pełnym zaangażowaniem. Codziennie dokłada wszelkich starań, aby realizacje ilustrowały najwyższy poziom.

Zlecenia realizuje szybko i oddaje zgonie z ustalonym wcześniej terminem. Śledzi najnowsze rozwiązania i trendy graficzne oraz stosuje je w swoich projektach.

Korzyści ze współpracy online

W zależności od wybrania formy zatrudnienia, biurowe stanowisko pracy w firmie nie jest utrzymywane. Co pozwala w przypadku małej powierzchni biurowej zaoszczędzić miejsca.

Pracodawca nie ponosi również kosztów związanych z przygotowaniem stanowiska pracy np. zakupem komputera i akcesoriów do projektowania. Nie musi również wykupywać licencji na profesjonalne oprogramowanie dla grafika.

Czas pracy grafika jest bardziej elastyczny, dzięki czemu w przypadku krótkiego terminu realizacji projektu godziny pracy mogą zostać wydłużone lub przeniesione mimo zamkniętej firmy.

grafik online
grafik online
grafik online
katalogi
projektowanie katalogów
DTP
identyfikacja wizualna

Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl